Kontakt
Pletivo a ploty Urbánek
  Nekmíř 82
  331 52   Nekmíř u Plzně
  tel.: 727 918 920
 
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
Chystáte se stavět gabiony svépomocí?Chcete znát ceník hotových gabionů?Nakupte již sestavené gabiony v rozloženém stavu bez potřeby počítání příslušenství!

Svařované sítě na gabiony rozměr: 1,0 x 1,0 m, oko:100x50 mm

Sítě na gabiony nebo-li pletivo na gabiony je zásadním stavebním prvkem gabionu. Gabionové sítě mají široké spektrum použití od nejoblíbenějších gabionových plotů a dekorací do moderních zahrad až po opěrné a zvukově izolační zdi.

Příslušenství na gabionové sítě

Svařované sítě na gabiony lehce spojíte pomocí gabionových spirál ( v kategorii příslušenství gabionů). Spirálu lehce vtočíte do okrajů dvou sítí. Přečnívajísí okraje spirály se zahnou a zamezí se tak případnému rozpojení sítí. Dalším nezbytným doplňkem pro stavbu gabionů jsou gabionová táhla. Pomocí táhel propojíte dvě prolehlé stěny (sítě). Táhla zabraňují provalení gabionu pod tíhou kamene. Na 1m3 doporučujeme min. 4 ks táhel.

Materiál svařovaných sítí na gabiony

Pletivo na gabiony = svařované sítě na gabiony jsou vyrobeny ze speciálního antikorozního drátu o průměru 4 mm. Technologie povrchové úpravy GALFAN® zajišťuje dvakrát až třikrát větší odolnost než pozinkovaná úprava.  Skládá se ze zinku (Zn 95 %) a příměši hliníku (Al 5 %). Kvalita povrchového zpracovní svědčí o použití v automobilovém průmyslu a v rostilnném stavebnictví a strojírenství s životností až 80 let!.Parametry


Délka sítě: 1,0 m
Výška sítě: 1,0 m
Velikost oka: 100 x 50 mm
Průměr drátu: 4 mm
Povrchová úprava: GALFAN® - Zn+Al (5 %)

Životnost: více než 80 let

Výplň do gabionových košů - kámen pro gabiony


Chystáte se použít kámen do gabinových košů?  Jako variantu nejlevnější výplně do gabionů Vám doporučujeme kamenolomy v okolí Vašeho bydliště vzhledem k nákladům na dopravu vyplývající z váhy výplně. Pokud sháníte kontakt nedaleko montáže gabionů, rádi Vám doporučíme některého z řad našich partnerů.

Prodej gabionů zajišťujeme v rozloženém stavu po celé ČR (Praha, Cheb, Liberec, Ostrava, Zlín, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Bruntál, Pardubice, Jihlava, Chrudim atd.)

Sítě na gabiony rozměr: 100x 100 cm, oko: 10 x 5 cm pro stavbu gabionu svépomocí

svařované sítě na gabionyGabiony, sítě na gabiony, pletivo na gabiony, svařované sítě na gabiony

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)