Kontakt
Pletivo a ploty Urbánek
  Nekmíř 82
  331 52   Nekmíř u Plzně
  tel.: 727 918 920
 
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
Nejširší výběr plotových panelů a dílů na trhu včetně příslušentví! Plotový panel 2D PVC, výška 103 cm, Ø drátu 5 mm skladem! Doprava po celé ČR!

Plotový panel 2D Super PVC, výška 103 cm, Ø drátu 5 mm

Ploché plotové panely (plotové díly) se řadí mezi nejkvalitnější svařované ploty současnosti. Vysoká pevnost, dlouhá životnost a elegantní vzhled předurčují široké spektrum použití: od rodinných domů po průmyslové objekty a sklady s nadstadardně vysokými nároky na bezpečnost. Specifický parametrem tohoto druhu panelu je zdvojený horizontální drát, který umocňuje tvrdost a pevnost. Boční strany jsou zakončeny hladce, dolní část horizontálním drátem a v horní části přečnívají ostny. Stranu s přečnívajícími dráty lze v případě potřeby instalovat i jako spodní část pletiva.
Identitických plotový panel totožných parametrů můžete také najít pod názvem: Nylofor 2D, PILOFOR Super, EURO EXTREME.

Parametry:

Výška: 103 cm
Délka dílu: 250 cm
Průměr vodorovného drátu: 6 mm
Průměr svislého drátu: 5 mm
Rozměr oka panelu: šířka 50 mm x výška 200 mm 
Doporučený počet příchytek pro instalaci: 3 ks
Povrch: pozink+ komaxit
Barva: tmavozelená RAL 6005
Zakončení panelů: boky a dolní strana - hladce, horní strana - ostny přesahující horizontální drát

Doporučené příslušenství pro instalaci tohoto panelu

Kompletní nabídka sloupků zde.

Příchytky na jacklové sloupky 60x40 mm
Průběžná příchytka na sloupek jackl 60x40mm
Koncová příchytka na sloupek jackl 60x40mm
Rohová příchytka na sloupek jackl 60x40mm

Příchytky na kulaté sloupky 48 mm
Průběžná příchytka na kulatý sloupek 48 mm
Koncová příchytka na kulatý sloupek 48 mm

Kompletní nabídka příchytek na sloupky zde.

Použití plotových dílců

Plotový panel, nebo -li plotový svařovaný panel je také někdy nazýván průmyslový panel, což prozrazuje jeho použití nejen pro oplocení rodinných domů a menších subjektů, ale i pro rozsáhlé oplocení prostor s podmínky náročnými na bezpečnost a to zejména: vojenská objekty, továrny, skladiště a letiště. Další použití: administrativní budovy, multifunkční hřiště, stadiony, oplocení bytových domů a rodinných domů, stavba voliér a kotců.

Montáž plotových panelů 2d

U montáže plotových panelů je nejdůležitější počáteční vyměření pro přesný rozestup sloupků. U sloupků si můžete vybrat z kulatého (o průměru min. 48 mm) nebo hranatého (60 x 40 mm). Plotový panel pak lehce a rychle upevníte na zvolený sloupek pomocí růztných typů a barevného provedení příchytek na plotové dílce. Nabízíme také celou řadu příslušenství: branky na míru s identickou výplní, speciální příchytky atd.

Montáž plotu z plotových dílců na klíč!

Specializujeme se na montáž plotových panelů! Pokud zvažujete montáž plotových dílců svépomocí rádi Vám ZDARMA zašleme návod. V případě, že uvažujete o profesionální montáži, neváhejte nás poptat. Obratem Vám zpracujeme individuální kalkulaci přímo pro Váš plot! Neváhejte nás kontaktovat telefonicky, emailem nebo pomocí webového formuláře.

Nevyhovují Vám uvedené parametry, barva nebo výška plotových panelů? Neváhejte nás poptat, rádi Vám připravíme individuální nabídku!

Plotové panely, díly, dílce 2D, Nylofor 2D, PILOFOR Super, EURO EXTREME.

Plotový panel 2D PVC

 Plotové panely, plotový panel, plotové díly 2d, výška 103 cm, plotový díl 103 cm, plotové díly, plotové dílce, plotové svařované panely 2d, plotové panely 2D PVC.

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)